Elektrotechnik

Hlavní náplní práce jsou elektrikářské práce dle dodané dokumentace - výroba rozváděčů pro FVE, dobíjecí stanice elektromobilů a průmyslové linky, drobné mechanické práce, oživení a zprovoznění strojů, FVE a dalších elektrických zařízení, opravy elektrických strojů a přístrojů, nahrávání sw a oživení dle návodů, elektrická měření a sestavování protokolů dle vzorů. Dle zaměření úzce spolupracuje s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci podílí. Provádí testování a měření na elektrických obvodech pod napětím a na mechanických částech v blízkosti obvodů pod napětím.

Kdo to je a co dělá?

Co je náplní jeho práce?

V jakém pracuje prostředí?

V jakém prostředí pracuje?

Náplň práce

  • Obsluha měřících přístrojů a měření
  • Zapojování a oživování rozváděčů průmyslových linek a zařízení
  • Zapojování a oživování pracovních strojů a linek a zařízení
  • Zapojování a oživování rozváděčů FVE
  • dobíjecích stanic
  • Zapojování a oživování FVE
  • Elektromechanické práce

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektrotechnického směru (slaboproud)
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • Znalost AJ výhodou
  • Zájem o obor
  • Samostatnost
  • schopnost naplánovat a rozvrhnout si práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Práce v dobrém kolektivu
  • Další odborný a profesní růst
  • Penzijní připojištění
  • Výhody malé a flexibilní firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Seberealizaci a možnost rozvíjet se
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nástup dohodou
  • možno ihned

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a napiště nám.

Kontaktní formulář