Hledáme talentovaného Konstruktéra do dynamického týmu!

Společnost L&G Electric s.r.o. rozšiřuje svůj tým a hledá kreativního a motivovaného Konstruktéra. Pokud máte vášeň pro techniku, inovace a rádi vidíte výsledky své práce, přidejte se k nám!

Kdo to je a co dělá?

Co je náplní jeho práce?

V jakém pracuje prostředí?

V jakém prostředí pracuje?

3D CAD SOLIDWORKS, SOLIDWORKS SIMULATION

Náplň práce

  • Technická Podpora: Poskytování technické pomoci a podkladů pro obchodní oddělení.
  • Inovativní Návrhy: Vytváření analýz
  • simulací a návrhů řešení pomocí specializovaných programů.
  • Kreativní Konstrukce: Vývoj a implementace konstrukčních řešení
  • včetně provádění technických výpočtů a stanovení technických podmínek.
  • Optimalizace: Nalézání optimálních konstrukčních řešení pro nové výrobky.
  • Materiálový Výběr: Výběr vhodných materiálů a polotovarů pro nové výrobky.
  • Normy a Standardy: Stanovování rozměrových norem
  • norem jakosti materiálů a spolupráce s technology na technologických postupech výroby.
  • Podpora Výroby: Tvorba podkladů pro výrobu a zpracování komplexních technických výkresů.
  • Dokumentace: Příprava uživatelské dokumentace včetně návodů pro používání výrobků a provádění změn v existující dokumentaci.
  • Prototyping: Výroba a testování prototypů.
  • Kontinuální Zlepšování: Studium norem a jejich aplikace v praxi.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru (strojní nebo elektro).
  • Znalosti: práce v 3D CAD SOLIDWORKS a SOLIDWORKS SIMULATION vítána.
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu.
  • Jazyky: Alespoň pasivní znalost angličtiny.
  • Řidičský průkaz: Skupina B.

Nabízíme

  • Skvělý tým a přátelské pracovní prostředí : práce v dobrém kolektivu.
  • Atraktivní platové podmínky : dobré finanční ohodnocení a 13. plat dle hospodářských výsledků.
  • Odborný a profesní růst: možnost dalšího vzdělávání a seberealizace.
  • Benefity: penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook
  • Telefon
  • Multisport kartu.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a napiště nám.

Kontaktní formulář